2020 YILI EMLAK VE İNŞAAT SEKTÖRÜ İÇİN ÇOK İYİ BAŞLADI

15.01.2020 - 20.55.33 - Kategoriler: Genel , Emlak , Projeler , Sektörel , Diğer

Emlak

UZUN ZAMANDIR BANKA FAİZ ORANLARININ YÜKSEK OLMASINDA DOLAYI SATIŞ RAKAMLARININ EN DİP SEVİYELERE DÜŞTÜĞÜ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE İLK OLARAK %0.79 İLE BAŞLAYAN DÜŞÜŞLER SON BULMADI.

OCAK 2020 İTİBARİYLE SIFIR DAİRELERDE VE EMLAK FİRMLARI TARAFINDAN SATIŞTA OLAN DAİRELERE ÖZEL % 0.76 BANKA FAİZ ORANLARI DEVLET BANKALARI TARAFINDAN SUNULMAKTADIR.

HALKBANK ZİRAAT BANKASI VE VAKIFBANK BU ÜÇ DEVLET BANKASINDA GEÇERLİ OLAN % 0.79 KONUT KREDİSİ ORANLARINI SİMA YAPI GAYRİMENKUL İLE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ İŞLEMLERSAYESİNDE FAYDALANABİLİRSİNİZ.

DAHA ÖNCE BANKALAR İLE SORUN YAŞAMIŞ VE KONUT KREDİSİNE UYGUN OLMAYAN SİCİLDEKİ MÜŞTERİLERİMİZE % 0.99 KONUT KREDİSİ ORANI İLE KREDİ KULLANDIRARAK EV SAHİBİ OLMALARINI SAĞLIYORUZ.

EN DÜŞÜK BANKA FAİZ ORANLARIMIZDAN FAYDANALACAĞINIZ TÜM DAİRELERİMİZ WEB SİTEMİZİN SATILIK DAİRELER BÖLÜMDEN GÖREBİLİRSİNİZ.

DAİRE ALACAKLAR MÜŞTERİLERİMİZE KIŞ AYLARINDA FİYATLARIN NORMLADEN ÇOK DAHA UYGUN VE DAHA YÜKSEK PAZARLIK YAPABİLECEKLERİNİ YATIRIMLARINI DAHA AVANTAJLI BİR HALE GETİREBİLECEKLERİNİ BİLDİRMEK İSTERİZ.

KONUT KREDİSİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

TC KİMLİĞİ

MAAŞ BODROSU (MAAŞ YAZISI)

İŞ YERİ İMZA BEYANNAMESİ

SGK 4A HİZMET DÖKÜMÜ

İŞ VEREN FİRMA SAHİPLERİ İÇİN

MUHASEBECİLERİNDEN TOPLU OLARAK TÜM EVRAKLAR TEMİN EDİLEBİLİR

KONUT KREDİSİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

0554 779 88 81